top of page
Raamist Väljas koolitused, loovkoolitused, töötoad, loovkirjutamine, loovuse arendamine, enesearendamine, koolitaja Liina Kol

SÜNDMUSTE LOOMISTUGI
MELU

SÜNDMUSTE LOOMISTUGI

Kogesin osalejana mõni aeg tagasi pea aastapikkusel arenguteekonnal kodukeskkonna imelist tasakaalustavat mõju. Mis seal imestada- kuskil sisemuses ootavad ju paljud meist olemise ruumilt harmooniat ja turvalisust-

paika, kus rahulikult tugitoolis jalgu sirutades maailma asjadele mõelda ja sealjuures head teed või kohvi nautida. Ahjust tulev saialõhn selle taustal on lausa taevalik!

Seda kõike pidasin silmas, kui laiendasin oma kunstistuudiot ja sobitasin selle juurde „elutoa tunnustega“ koosolemise ruumi.

Siin saab läbi viia luuleõhtut või koosolekut, väikest kontserti, olulise päeva tähistamist, seminari või koostöökohtumist. Aitame soovi korral läbi mõelda ning ette valmistada tähendusrikkad meeleoluhoidjad- ruumi, toidukaardi, sobivad üllatused vms.

Oleme korraldanud koolitusi kuni 14 osalejale, kodukontserdi 23 pealtvaatajale ja maalinäitust 8 kunstnikule, ilunautijatest rääkimata!

MELU

Maalihooaja lõpetamise kunstinäitus koos kodukontserdiga 02. juuni 2024

Nagu ikka toimus ka 2024 I poolaasta maalihooaja lõpuks ülevaatenäitus koos väikese kontserdiga, millega kostitasid meid VHK teatriharu õpilased. Loeti ette proosa- ja luuletekste, lauldi eraldi ja koos. Oli väga imeline pärastlõuna ühes sirelite õitseaja, kultuuri ja koogiga!

KODUKONTSERTITE SARI

Me oleme tulnud et jääda! VHK teatriharu õpilased esitavad klassikat nii sõnas kui helis.

RUUM & RÕÕM

bottom of page